Silia Prep Наконечники

Мікро-SPE Картриджі

Просте, швидке утримання аналіту і елюювання з мінімальною втратою
Сорбенти безпосередньо вбудовані у внутрішню стінку картриджу
Висока зв'язуюча здатність
Без протитиску
Наконечники SiliaPrep для підготовки мікропроб

Картриджі для мікро-SPE (твердофазної екстракції) з наконечниками SiliaPrep розроблені для мікроочистки та мікроекстрагування аналітів в кількостях рівня від фемтомоль (фмоль) до пікомоль (пмоль) перед аналізом за допомогою хроматографічних технік та/або мас-спектрометрії.

Постійне удосконалення цих технік аналізу дозволило вченим знизити межу кількісного визначення у деяких застосуваннях. Ця нижня межа підштовхнула виробників обладнання для SPE до розробки нових картриджів для SPE, які допускають менші об'єми аналіту.
Ці наконечники спеціально розроблені для забезпечення екстракції та очистки невеликих молекул, пептидів, фосфопептидів та білків. Вони заповнені нашими функціоналізованими силікагелями SiliaBond та спеціальними фазами для охоплення найширшого спектру застосувань, які потребують невеликих об'ємів аналітів.

Фази вбудовані безпосередньо у внутрішню поверхню наконечника для забезпечення відповідних швидкостей потоку. Нарешті, щоб попередити будь-яке забруднення аналіту, при процедурах набивання не застосовується ніякий клей.

A Проточний канал
Усуває протитиск.

B - Сорбент
Сорбент вбудований без жодного клею або зв'язувального полімеру.

C Модифікований наконечник піпетки
Легко заповнювати зразком та вивільняти його.

Розміри картриджів для мікро-SPE з наконечниками SiliaPrep

Картриджі для мікро-ТФЕ з наконечниками SiliaPrep доступні у трьох різних форматах картриджів на основі зв'язучої здатності кожного вбудованого сорбенту

Наконечники SiliaPrep XL для більших об'ємів

Для більших об'ємів ми також пропонуємо картриджі для мікро-ТФЕ з наконечниками SiliaPrep XL у 3 різних форматах. Будь-ласка, зверніть увагу, що ці наконечники завантажуються зверху, а не всмоктуванням.

Загальна експериментальна процедура з наконечниками SiliaPrep

Наступні пункти представляють загальну експериментальну процедуру для очищення і збагачення невеликих молекул, пептидів та білків за допомгою картриджів для мікро-ТФЕ з наконечниками SiliaPrep.

1. Стадія збирання апаратури:

Приєднати наконечники SiliaPrep до мікропіпетки. Всмоктати/видалити розчин для елюювання 5 разів і зв'язуючий розчин 3 рази.

2. Стадія заповнення:

Всмоктати/видалити зразок 20-50 разів для забезпечення адсорбції сполук на сорбенті.

3. Стадія промивання:

Всмоктати/видалити зв'язуючий розчин 10 разів і відкидати видалений розчин кожного разу.

4. Стадія елюювання:

Всмоктати/видалити розчин для елюювання 10 разів і збирати видалений розчин в придатній чистій пробірці. Повторити зі свіжою порцією розчину для елюювання, якщо хочете впевнитись, що зібрали всі адсорбовані сполуки.

Примітка: повторіть 3-5 разів для сорбенту на основі сажі
2.
3.
4.

Застосування наконечників SiliaPrep для мікро-ТФЕ