На головну » Стандартні зразки

Стандартні зразки

Скористайтеся пошуковою системою за посиланням для швидкого та зручного пошуку. Або зверніться до нашого менеджера за безкоштовним номером 0 800 401 700 або за електронною адресою 0800401700@ukr.net
Натисніть, щоб подивитися
інструкцію з пошуку на сайті
LGC Standards є частиною LGC Group, Національного Інституту Великобританії з хімічних та біоаналітичних вимірювань. LGC Standards є всесвітньовідомим компетентним виробником та постачальником стандартних зразків та послуг, який акредитований за ISO/IEC 17025 та ISO 17034. LGC Standards гарантує високу якість засобів досліджень, які задовільнять ваші аналітичні потреби. Продукція LGC Standards використовується у більш ніж 120 країнах світу.
Ми співпрацюємо з LGC Standards, якій надає каталог продукції, в якому більше 300 тисяч найменувань стандартних зразків, включаючи і ті, які вироблені згідно ISO/IEC 17025 та акредитовані за ISO 17034. Ця продукція використовується для перевірки якості та метрологічної простежуваності, для валідації методів аналітичних вимірювань, для досліджень та розробок, для калібрування вимірювального обладнання тощо. LGC Standards використовує найбільш передові методики для отримання високих аналітичних характеристик стандартних зразків, аби ви були впевнені у результатах, які вносите до своїх Експертних висновків та Сертифікатів якості. LGC Standards є провідним міжнародним організатором програм для міжлабораторних порівнянь при перевірці компетентності лабораторій. Програми проводяться відповідно до міжнародної норми ISO 17043 та використовуються у більш ніж 13 тисяч лабораторій по всьому світі.

Зателефонувати
Залиште свій номер і ми зв'яжемося з Вами!
Або Ви можете зателефонувати нам самі
0800401700
Ваше запитання
Ми відповімо Вам в найближчий час!
Вкажіть, будь ласка, що Вас цікавить
Інше питання
ПІБ
Компанія
Ваш e-mail
Ваш телефон
https://www.biotrace.com.ua/poltika_konfdencjnost
це цілком безкоштовно